Organizatorzy

Partner

 

Przyłącz się

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /includes/menu.inc).

Przyłączyć się możesz na różne sposoby. Spotkajmy się w marinach na trasie wyprawy. Możemy razem zorganizować akcję sprzątania brzegów. Możesz przypłynąć swoim kajakiem, pontonem, żaglówką, tratwą... . Powiedz o wyprawie swoim znajomym i zaprzyjaźnionym dziennikarzom. Czym więcej osób zechce chronić wodę przed zaśmieceniem, tym będzie ona czystsza.


Jestem pewien, że tylko działając wspólnie możemy poprawić stan środowiska, możemy skuteczniej walczyć z zaśmieceniem, możemy efektywniej edukować i recyklingować. Bardziej wyedukowani obywatele to więsza świadomość ekologiczna i mądrzejsze, codzienne decyzje oraz działania na rzecz środowiska. Możesz każdego dnia chronić środowisko razem z nami, zajrzyj: www.cycling-recycling.eu , www.plasticseurope.pl , www.rekopol.pl .

Uczysz w szkole? Zorganizuj spotkanie z uczniami, z chęcią przyjadę i opowiem o rzekach, morzach i oceanach, oraz co zrobić, aby płytwały w nich ryby a nie śmieci. Działasz w ngo? Każdego roku organizuję kilkadziesiąt akcji i ekologicznych wydarzeń w całej Polsce, możemy wspólnie działać na rzecz środowiska. Jesteś samorządowcem? To gminy odpowiadają za gospodarkę odpadami i rozwój selektywnej zbiórki odpadów na swoim terenie. Walczmy z dzikimi wysypiskami śmieci, uczmy jak więcej i lepiej segregować. Pracujesz w mediach? Media to edukacja oraz informacja, skontaktuj się z nami, promujmy ekologię i dobre przykłady razem!

 

Patroni medialni

Wyprawę wspierają